KOG instituto atvira paskaita - MediaZIP

KOG instituto atvira paskaita

Rugsėjo 14 d. 17 val. kviečiame į atvirą ir nemokamą KOG instituto paskaitą, kurią ves mūsų lektoriai Domantas Gailius ir Andrius Grigorjevas! Domantas papasakos apie tai, kaip veikia šiuolaikinė reklama, o Andrius ves interaktyvų seminarą apie naujausių vartotojų trendų paiešką ir kaip tai atsispindi reklamose.

Domantas Gailius – agentūros „Inspired UM“ verslo vystymo vadovas, rinkodaros komunikacijos strategas ir praktikas, nuolatinis konferencijų „Password“, „Best Internet“, „Delfi“ verslo sesijų pranešėjas, „Password“ efektyviausių rinkodaros kampanijų rinkimų komisijos narys ir diskusijų moderatorius.

Andrius Grigorjevas – prekių ženklų valdymo agentūros „Be&Do“ steigėjas ir strategas, praktikuojantis semiotikas, buvęs „Idea group“ strateginės komandos vadovas, dirbantis su prekių ženklų strateginiais projektais Baltijos šalyse ir užsienyje.

KOG instituto kursai – įtraukiančios paskaitos, patyrę ir charizmatiški lektoriai, pagrįsta teorija ir pasiteisinusi praktika!

Data: 2017 m. rugsėjo 14 d.

Laikas: nuo 17:00 iki 18:30 val.

Vieta: KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų institutas, Šaltinių g. 12, LT – 03214 Vilnius

KOG instituto kursai

Jau ketvirtą kartą startuos KOG instituto organizuojami „Rinkodaros komunikacijos: vartotojo perspektyva“ kursai. Pagrindinis kursų tikslas – suprasti šiuolaikinį vartotoją ir sužinoti, kaip keisti vartotojų elgseną siekiant įgyvendinti verslo tikslus.

Kursus sudaro 15 interaktyvių užsiėmimų vartotojų elgsenos, sprendimų priėmimo, rinkodaros komunikacijos, rinkodaros biudžeto, prekės ženklo vertės, semiotikos, ryšių su visuomene ir kitomis temomis. KOG instituto kursų metu savo srityje patyrę ir pripažinti lektoriai dalinasi ne tik pagrįsta teorija, bet ir pasiteisinusia praktika, taip pat su kursų dalyviais nagrinėja jų prekių ženklų situaciją.

„Rinkodaros komunikacijos: vartotojo perspektyva“ kursai skirti rinkodaros ir komunikacijos specialistams bei projektų vadovams, mažų ir vidutinių įmonių rinkodaros ir komunikacijos vadovams, žiniasklaidos kanalų ir viešųjų įstaigų specialistams.

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę, ketvirtadienio vakarais nuo 17 iki 20 val. KOG institute, Šaltinių g. 12. Kursai startuoja spalio 12 d.